Tervetuloa Tervakosken Padon kotisivuille!
23.9.2018 18:35 Uutiset / Jaoston pääsivusto

Tervakosken Pato Ry

Tervakosken Pato on 1902 perustettu urheiluseura. Lajivalikoimaan kuuluu hiihto, kuntoliikunta ja jalkapallo. Tavoitteenamme on tarjota lapsille ja nuorille mahdollisuus harrastaa laadukkaasti ohjattua liikuntaa lähellä kotiaan.

Tervetuloa seuramme uusille kotisivuille. Täältä löydät kaikki ajankohtaiset tiedot seuramme tapahtumista, joukkueista sekä muusta tiedotettavasta asiasta.Voit tutustua jaostojemme toimintaan suoraan valitsemalla ylävalikosta haluamasi jaoston. Esim. Jalkapallonjaoston sivustolta löydät Joukkueet - valikon alta yksittäisen joukkueen sivuston. Sivustoilta löydät helposti joukkueet uutiset ja kalenterit. Yhteystiedot löydät helposti Yhteystiedot-valikosta.


   
Lisää uutisia
Tervakosken Pato ry
«  Maaliskuu   »
Kategoriat