Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Järvinen Tapio tapio.jarvinen@yit.fi
Varapuheenjohtaja Hakanen Aarno aarno.hakanen@outlook.com
Hallituksen jäsen Kekki Mia
Hallituksen jäsen Koivula Jani
Hallituksen jäsen Mikkola Juha juha.mikkola@janavalo.fi 0405118583
Hallituksen jäsen Pärssinen Jaakko parssinen.jaakko@outlook.com 0407715172
Hallituksen jäsen Törmä Esa esa.torma@gmail.com 0400 319 574
Rahastonhoitaja Seitsonen Markku markku.seitsonen@pp2.inet.fi 0400 504 425
Sihteeri Kiiliäinen Sanna sanna.kiiliainen@hotmail.com 0400 524 617
Jaoston varapj, Tapahtumavastaava Hannula Jussi jussi.hannula@hotmail.com 0407500304
Jalkapallojaoston pj, Varustevastaava Kivinen Margit margit.kivinen@elisanet.fi 0400837731
Rahastonhoitaja, Jaoston sihteeri Kiiliäinen Sanna sanna.kiiliainen@hotmail.com 0400 524 617
Pelaajasiirtoasiat, Lisenssi- ja vakuutusasiat Taiponen Mika mika.taiponen@gmail.com +358503091707
Urheilutoimenjohtaja Lindberg Janne info@toptesting.fi 0400 568 944
Mediavastaava Rönn Annastiina annastiina.ronn@gmail.com 0408249046
Valmentaja Törmä Esa esa.torma@gmail.com 0400 319 574
Puheenjohtaja Pärssinen Jaakko parssinen.jaakko@outlook.com 0407715172
Tervakosken Pato ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat