Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Järvinen Tapio tapio.jarvinen@yit.fi
Varapuheenjohtaja Hakanen Aarno aarno.hakanen@outlook.com
Hallituksen jäsen Kekki Mia
Hallituksen jäsen Koivula Jani j.koivula@elisanet.fi 050 5167210
Hallituksen jäsen Mikkola Juha juha.mikkola@janavalo.fi 0405118583
Hallituksen jäsen Pärssinen Jaakko parssinen.jaakko@outlook.com 0407715172
Hallituksen jäsen Taiponen Mika mika.taiponen@gmail.com +358503091707
Hallituksen jäsen Törmä Esa esa.torma@gmail.com 0400 319 574
Rahastonhoitaja Seitsonen Markku markku.seitsonen@pp2.inet.fi 0400 504 425
Sihteeri Kiiliäinen Sanna sanna.kiiliainen@hotmail.com 0400 524 617
Jalkapallojaoston pj Koppinen Antti anttikoppinen@hotmail.com 0405334687
Varapuheenjohtaja Komulainen Terhi terhi.komulainen@gmail.com +358503554987
Rahastonhoitaja, Sihteeri Kiiliäinen Sanna sanna.kiiliainen@hotmail.com 0400 524 617
Valmennuspäällikkö Hiukka Matti hiukka.matti@gmail.com 0407289779
Urheilutoimenjohtaja Lindberg Janne info@toptesting.fi 0400 568 944
Tapahtumavastaava Kummola Susanna skummola@gmail.com
Varustevastaava Sillasto Esa esa.sillasto@gmail.com 040 523 2423
Mediavastaava Sinivuori Topi topisinivuori@hotmail.com 0400755147
Urheilijoiden edustaja Syrjänen Helinä hellu_944@hotmail.com
Valmentaja Törmä Esa esa.torma@gmail.com 0400 319 574
Puheenjohtaja Pärssinen Jaakko parssinen.jaakko@outlook.com 0407715172
Tervakosken Pato ry
«  Lokakuu   »
Kategoriat