Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet Futsal Joukkueenjohtaja Kiiliäinen Sanna @: sanna.kiiliainen@hotmail.com
tel:0400 524 617
Miehet Futsal Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@gmail.com
tel:+358503091707
Miehet Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@gmail.com
tel:+358503091707
P17 Futsal Joukkueenjohtaja Taiponen Mika @: mika.taiponen@gmail.com
tel:+358503091707
Pojat 11 Joukkueenjohtaja Nieminen Tanja @: tanja.nieminen13@hotmail.com
tel:0405753669
A-pojat Joukkueenjohtaja Kanervo Mikko @: mikko.kanervo@vtt.fi
tel:0407073083
Pojat 07-08 Joukkueenjohtaja Nokkala Toni @: toni.nokkala@gmail.com
tel:0408620953
Pojat 07-08 Joukkueenjohtaja Vehniäinen Virpi @: virpi.vehniainen@gmail.com
tel:0405150371
Pojat 09-10 Joukkueenjohtaja Passinen Pekka @: pekkap@elisanet.fi
tel:046 624 5772
Tytöt 10-11 Joukkueenjohtaja Pietinen Katja @: Katja.Pietinen@gmail.com
tel:0405097590
Tytöt ja Pojat 14-15 Joukkueenjohtaja Linden Jonna @: makejajonna@gmail.com
tel:0400808632
Tytöt ja pojat 16-17 Joukkueenjohtaja Markio Kristian @: kristian.markio@hotmail.com
tel:0408092045
KKI miehet Joukkueenjohtaja Vuorinen Marko @: marko.vuorinen@brio.net
tel:0400834020
Jalkapallo
«  Toukokuu   »
Kategoriat