Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Hakanen Aarno
Hallituksen jäsen Kekki Mia mia.kekki@elisanet.fi 040 76 33 740
Hallituksen jäsen Koivula Jani j.koivula@elisanet.fi 050 5167210
Sihteeri Kiiliäinen Sanna sanna.kiiliainen@hotmail.com 0400 524 617
Puheenjohtaja Koppinen Antti antti.koppinen@hotmail.com 0405334687
Hallituksen jäsen Kummola Susanna skummola@gmail.com
Hallituksen jäsen Miettinen Paula paula.miettinen.80@gmail.com
Hallituksen jäsen Sillasto Esa esa.sillasto@gmail.com 040 523 2423
Hallituksen jäsen Taiponen Mika mika.taiponen@gmail.com +358503091707
Rahastonhoitaja Kiiliäinen Sanna sanna.kiiliainen@hotmail.com 0400 524 617
Sihteeri Kekki Mia mia.kekki@elisanet.fi 040 76 33 740
Valmentaja Lindberg Janne info@toptesting.fi 0400 568 944
Tervakosken Pato ry
«  Marraskuu   »
Kategoriat