Jaoston toimihenkilöt
Puheenjohtaja Koppinen Antti antti.koppinen@hotmail.com 0405334687
Varapuheenjohtaja Komulainen Terhi terhi.komulainen@gmail.com +358503554987
Hallituksen jäsen Kummola Susanna skummola@gmail.com
Hallituksen jäsen Sillasto Esa esa.sillasto@gmail.com 040 523 2423
Hallituksen jäsen Sinivuori Topi topi.sinivuori@hotmail.com 0400755147
Hallituksen jäsen Syrjänen Helinä hellu_944@hotmail.com
Hallituksen jäsen Taiponen Mika mika.taiponen@gmail.com +358503091707
Rahastonhoitaja, Sihteeri Kiiliäinen Sanna sanna.kiiliainen@hotmail.com 0400 524 617
Valmennuspäällikkö Hiukka Matti hiukka.matti@gmail.com 0407289779
Valmentaja Lindberg Janne info@toptesting.fi 0400 568 944
Jalkapallo
«  Joulukuu   »
Kategoriat