Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Naiset Joukkueenjohtaja Aro-Koivisto Lotta @: lotta.aro@hotmail.com
tel:
Naiset Joukkueenjohtaja Markkanen Sari @: jojo.patonaiset@gmail.com
tel:0505571822
Pojat 02-03 Joukkueenjohtaja Ponto Juha @: juha.ponto@saunalahti.fi
tel:
Pojat 04 Joukkueenjohtaja Komulainen Sami @: padonpojat04@gmail.com
tel:+358503016974
Pojat 05 Joukkueenjohtaja Kivinen Margit @: margit.kivinen@elisanet.fi
tel:0400837731
Pojat 06 Joukkueenjohtaja Nieminen Aki @: nieminen.aki@live.fi
tel:040-455 5301
Pojat 07 Joukkueenjohtaja Vehniäinen Virpi @: virpi.vehniainen@gmail.com
tel:0405150371
Pojat 08 Joukkueenjohtaja Nokkala Toni @: toni.nokkala@gmail.com
tel:0408620953
Pojat 09 Joukkueenjohtaja Degerth Piia @: piia.degerth@gmail.com
tel:
Tytöt 03-05 Joukkueenjohtaja Sillanpää Tanja @: tanjasillanpaajojo@gmail.com
tel:0405255997
Tytöt 06-08 Joukkueenjohtaja Ahola Terhi @: terhiahola@hotmail.com
tel:0505681606
Tytöt ja pojat 10-11 Joukkueenjohtaja Vavuli Kai @: kai.vavuli@jasenhankinta.com
tel:0505184779
Tytöt ja pojat 12-13 Joukkueenjohtaja Lievonen Tytti @: lievonen.tytti@gmail.com
tel:0408388146
KKI Miehet Joukkueenjohtaja Mikkola Juha @: juha.mikkola@janavalo.fi
tel:0405118583
KKI Miehet Joukkueenjohtaja Tonteri Teemu @: teemu.tonteri@gmail.com
tel:0504903855
Jalkapallo
«  Joulukuu   »
Kategoriat